יכולת הריפוי של הגוף טמונה

בתאי הגזע שלנו

יכולת הריפוי של הגוף טמונה

בתאי הגזע שלנו

גוף האדם ניחן ביכולות עוצמתיות לרפא את עצמו, אך עוצמה זו הולכת ופוחתת עם השנים עכשיו – יש לך אפשרות להחזיר את מחוגי הזמן ולהעניק לגוף שלך את יכולת הריפוי הטבעית שלו באופן בטוח, לא פולשני ומוכח מחקרית!

כשתאי גוף נפגעים ממחלה, מפציעה או מנזקים סביבתיים שונים, תאי הגזע חשים למקום הפגיעה ופועלים להחזרת המצב לתיקונו.
נקודה קריטית ביותר היא מספרם של תאי הגזע בגוף. ככל שיש יותר תאי גזע, כך רבה יותר יכולתו של הגוף לרפא את עצמו.

יכולת זו הולכת ופוחתת עם השנים...

לקראת גיל 30, רק מחצית מתאי הגזע שלנו פעילים. לקראת גיל 60, אנחנו מאבדים כמעט את כל היכולת של תאי הגזע לפעול.

ככל שיש לנו פחות תאי גזע, אנחנו מזדקנים מהר יותר ונרפאים לאט יותר. זו הסיבה שככל שאנחנו מזדקנים אנחנו חולים יותר או פצעים בעור למשל מחלימים לאט יותר, זו הסיבה לתסמיני הזקנה שאנו מכירים.

האם אפשר להחזיר את מחוגי השעון לאחור?

דמיינו לעצמכם שהייתם יכולים להפעיל את תאי הגזע שלכם, לאפס אותם למצב צעיר ובריא יותר. להגיע לרמה חדשה לגמרי של חיוניות, אנרגיה משופרת, שיפור השינה, הפחתת כאבים, הפחתה של הופעת קמטוטים וקמטים ותמיכה בריפוי מהיר יותר של פצעים.

הכירו את מדבקת LifeWave X39:

המוצר הראשון שנועד להפעיל את תאי הגזע של הגוף שלכם. המדבקות מעלות את הפפטיד GHK-Cu. זהו פפטיד המופיע באופן טבעי בגוף שלכם , אך יורד משמעותית עם הגיל.

מחקרים קליניים בלתי תלויים של צד שלישי על GHK-Cu קבעו כמה יתרונות יוצאי דופן, כולל תמיכה בתהליך ריפוי הפצעים הטבעי של הגוף. בעבודה קלינית ראשונית שביצע ד”ר פיקארט, הוא גילה שתאי כבד ישנים, לאחר חשיפה ל GHK-Cu, החלו לתפקד כמו תאים צעירים ובריאים.

במשך 10 שנים, צוות LifeWave בקליפורניה חקרו שיטות חדשות להאצות דרמטיות של האופן בו גוף האדם נרפא מפציעות. התגליות וההמצאות הובילו ליותר מ 70 פטנטים עולמיים בתחום המדע הרגנרטיבי.

חלק מההמצאות הן כל כך פורצות דרך שבניסויים ראשונים נמצא שיפור פנומנלי של 90% במהירות ריפוי הפצעים.

וכך נולדו מדבקות ה X39 שמביאות את קדמת הטכנולוגיה לטיפוח הבריאות שלך!ד

איך בני אדם נרפאים?

במה מסייעות המדבקות?

תמיכה בריפוי פצעים

ריפוי פצעים הוא תהליך טבעי שדורש נוכחות של תאי גזע. ככל שאנחנו מתבגרים, תאי הגזע בגופנו הופכים פחות ופחות יעילים. כעת, עם ה X39, תוכלו להפעיל את תאי הגזע שלכם ולספק תמיכה לתהליך הריפוי הטבעי של הגוף

הקלה מהירה על כאב

משתמשים במדבקה יכולים חוות הפחתות דרמטיות בכאב. למעשה, רוב האנשים חווים ירידה בתחושת הכאב והדלקת תוך דקות מרגע היישום.

אנרגיה טובה יותר

מחקרים קליניים מראים שהמדבקה שיפרה את רמות האנרגיה של המשתמשים. בהשוואה לקו הבסיס יש שיפור באנרגיה הכוללת של הגוף, באיזון האיברים ובחלוקת הסימטריה של האנרגיה.

שיפור השינה

מחקרים קליניים הוכיחו שהמדבקות משפרות את איכות השינה על ידי שינוי רמות ה GABA, מוליך עצבי חשוב במוח. היתרון הוא בשיפור טבעי באיכות השינה ובמשך שלה.

שיפור מראה העור

אם חשוב לכם לא רק להרגיש צעירים יותר אלא גם להיראות צעירים יותר, מדבקות ה X39 יסייעו לכם גם בזה! חלק חשוב בהפעלת תאי הגזע הוא הגברת ייצור הקלוגן (כל תעשיית האנטי-אייג’ינג המודרנית מתבססת על זה). התוצאה היא שתוך מספר שבועות של שימוש, תווכחו בהפחתה משמעותית במראה הקמטים והקמטוטים.

אנטי-אייג'ינג דרמטי

עבודה קלינית שבוצעה על ידי ד”ר לורן פיקארט הראתה ש GHK-Cu מוגבר בגוף, התאים משוחזרים למצב צעיר יותר ומתחילים להתנהג כמו תאים צעירים ובריאים.

התאוששות מהירה אחרי אימונים

משתמשי X39 מדווחים על שיפורים משמעותיים בביצועי הספורט וההתאוששות שלהם. היות ותפקידם של תאי הגזע הוא לתקן תאים פגומים, אין זה מפתיע.

הפחתת דלקות

משתמשים רבים של X39 מדווחים כי לאחר מספר שבועות שימוש במוצר, הם הבחינו בהפחתה בהופעה של צלקות. זוהי תכונה ידועה של העלאת פפטידי הנחושת המכונה ‘שיפוץ’.

משתמשים במדבקות מספרים

כיצד פועלות המדבקות? המדע מאחורי LifeWave...

המדבקות אינן טרנסדמליות, כלומר, אינן מעבירות שום חומר דרך העור, ולכן בטוחות לגמרי לשימוש. אלו מוצרי פוטותרפיה המעוררים את העור באור כדי לייצר יתרונות בריאותיים שלא ניתן להשיג בגישות אחרות.

המדבקות מחזירות אור בטווח אורכי הגל האינפרא-אדום והנראה לעין כדי לעורר את הגוף לשפר את ייצור האנרגיה והזרימה של אנרגיה בגוף. השפעות נוספות כוללות הפחתת כאבים, הפחתת מתח, שיפור משך ואיכות השינה, ניקוי רעלים, הפחתת הופעה של קמטים וקמטוטים בעור ועוד.

דרך פשוטה להבין זאת היא לחשוב על איך הגוף שלנו מגיב לאור השמש. כאשר אנחנו מצויים באור השמש, אור אולטרה סגול יגרום לגוף שלנו לייצר ויטמין D. זוהי דוגמא לאופן שבו אורך גל מסוים של אור גורם לשינוי כימי בגופנו. על ידי שימוש באורכי גל אחרים של אור נוכל להשיג יתרונות בריאותיים אחרים.

מה שעשינו ב LifeWave הוא להשתמש בחומרים אורגניים המיושמים במדבקות שמונחות על העור, אשר מסוגלים לספוג אור אינפרא-אדום ולשדר בתגובה אורכי גל ספציפיים חזרה לגוף.

רפואת העתיד ממש כאן!

בקלות ניתן לרכוש ולהנות מהיתרונות הבריאותיים העצומים של הפעלת תאי הגזע שלך

המדבקות זמינות לך לרכישה במשלוח עד הבית בהשארת פרטים פה

או בטלפון ישיר לעמית אשד: 052.8248694

למה אפשר לצפות בשימוש במדבקות ?

הימים הראשונים: 4,000 גנים מתחילים להתאפס
תוך 24 שעות מדבקת הפעלת תאי הגזע מתחילה לאפס 3,000-4,000 גנים למצב בריא יותר. אנשים המשתמשים במדבקות תאי גזע יחוו השפעה מיידית באמצעות העלאת נוגדי חמצון, ירידה בדלקת, עלייה באנרגיה ובשמחה.
חודש עד 3 חודשים ראשונים: מתרחשים שינויים פיזיים
הפעלת תאי הגזע שלך תוביל לעלייה בקולגן בעור אשר מפחיתה קמטים ומגבירה את צמיחת השיער. גם מי שמרגיש את ההשפעות, יכול להיות סמוך ובטוח שהשינוי מתרחש. ייתכן שתאי הגזע החדשים מחדשים איבר פנימי או רקמה לפני ריפוי שניתן לחוש או לראות.
3-6 חודשים ראשונים: תיקון תאי גזע אקטיבי
תאי הגזע הפלוריפוטנטיים הופכים לכל תא שנדרש לגוף שלך לריפוי. תאי הגזע שלך יוצרים כעת ריפוי עמוק בגופך ומתקנים נזקים הנגרמים מתהליך ההזדקנות.
6-12 חודשים: הזדקנות הפוכה
במחקר שנערך לאחרונה, 14 מתוך 15 אנשים הורידו את גיל כלי הדם שלהם בממוצע של 8 שנים לאחר 6 חודשים בלבד של שימוש ב-X39 "זה לא אנטי אייג'ינג, זה היפוך גיל" - דיוויד שמידט, מנכ"ל, ממציא LifeWave

המכללה לביואורגונומי
 טלפון: 052-5304-778 | אימייל: bionoga@gmail.com