מטפלים ממליצים

כרמית גליצקי
נטורופתיה ורפואה משלימה

שמעתי אותך לא פעם ולא פעמיים אומרת שלא ברור מדוע דווקא בגיל 40 אנשים מתחילים לנחור.
טפלתי עכשיו בנחירות של אבא שלי ופתאום עלתה לי תובנה שהגיעה בזכותך.
בקורס המתקדם הזכרת שגיל 40 הינו גיל מאתגר כי מבחינה ביולוגית תוחלת החיים בעבר הגיעה בממוצע ל- 40.
אנשים מתחילים לנחור כדי כביכול לשכנע/להרגיע את סביבתם שהם עדיין בחיים, בגלל אותו זכרון לכך שבעבר נשמנו את נשימתנו האחרונה בטווח 40.
המערכת האנרגטית זוכרת היסטוריה של אלפי שנות תמותה בגיל 40. כוחו של זכרון ביולוגי 🙂

נ.ב. היום פעם ראשונה שאבא שלי הפסיק לנחור בזכות בטיפול הביואורגונומי.
כפי שאמרת , מאתגר לתת מענה במצב של צניחת סינוסים ומכאן שבכל פעם שניסיתי זה לא עבד. עלה לי אינטואיטיבית לטפל בו בפחד מקריסת מערות (כזו של האדם הקדמון). ועושה רושם שזה עבד. ממצב של טרקטור ישן כרגע כמו תינוק . עד שבטח אמא שלי תבהל וכמו אישה שתלטנית וטובה תחזיר אותו לסורו ;ׂ)

נורית גלאור
נורית גלאור -טיפולי מודעות

ב-2012 חוויתי את קורס ביואורגונומי בפעם ראשונה ולא ממש התחברו לי כל החלקים. לאחר כמה חודשים אפילו עלתה בי חרטה שהגעתי לקורס. שיתפתי את נוגה שאמרה לי: "אצלך בפעם השנייה זה יישב בול!". באוקטובר 2014 הגעתי שוב לנטו חוויה מבחינתי, בלי שום ציפיות. במהלך הקורס חוויתי התלהבות מדהימה – תחושה של "הגעתי הביתה". מיד המשכתי לחלק ב' ההוליסטי וכמובן גם לשאר הקורסים שנוגה העבירה. מאז בלי עין הרע – רק ניסים ונפלאות! אני מטפלת בביואורגונומי במשרה מלאה, נהנית מכל יום בחיי מחדש, שום יום לא דומה לקודמו. מקבלת המון המון פידבקים על הצלחות מדהימות ממטופלים ומרגישה מאושרת מאי פעם -בעיניי זו "הקלות הבלתי נסבלת של ביואורגונומי"- לא תבינו עד שתנסו בעצמכם! גן עדן זה פה – עלי האדמות – רק תיפתחו ותתנו לשפע האמיתי להגיע אליכם.

הטיפול במערכת הרבייה כלי נפלא ומציל נפשות! לפני שנה, התקשרה ביתי שהייתה אז בשבוע ה-40 להריונה וסיפרה שבבדיקת האולטרה-סאונד בשבוע האחרון, ראו שהתינוקת "הפוכה". כשחזרתי הביתה ב 23:30 (כבר לא הייתי אז בכושר…), עברתי בעיפעוף וטיפלתי בחוברת של מערכת הרבייה לפי הפרק הרלוונטי, וראו זה פלא ! למחרת התקשרה ביתי וסיפרה, שאכן "הרגישה שקורה משהו" בין 23:30 -00-00 בלילה, בלי לדעת שאבא עושה משהו ומיד בבוקר התברר בבדיקת האולטרה-סאונד שאכן העובר התהפך ! ממליץ בחום לעבור את שלב ההתמחות, הוא משנה חיים !

הנרי ורוחלה גרטי 
בגמלאות

יש חיים בגימלאות! הנרי ורוחלה גרטי יצאו לחיים חדשים עם הביואורגונומי

שירה נעמן מזוז
אחות

פתאום התחלתי לעפעף, נעשיתי נמרצת, קלילה וממוקדת –  יש תוצאות בטיפול.

הילה עדנה אגליהו

על החיים לפני הביואורגונומי ואחרי

ענת חדד 

התבוננות לתוך עצמי, קיבלתי הבנה איך לעזור לעצמי ולאחרים, גם בלי שיגידו במילים.
הבנתי שאני במקום הנכון…

בט לונדנר
ציפי עבאדי

לאה שרוביץ

ד"ר דורית גד

יהודית ברלחיס

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן