סיפורי הצלחה בטיפול הביואורגונומי

סיפורי הצלחה של מטפלים

 אתמול ליד הבית היו צעקות  של מספר אנשים שכל השכונה שמעה.אחרי כרבע שעה אמרתי לעצמי מה יכול להיות עושה ביו.כאב שבאהבה בין המשתתפים.הורדתי טון הדיבור לשקט.שלחתי אהבה ללא תנאי לכולם .ועשיתי הפרדה אנרגטית משכתי כל אחד לכיוון אחר שיתפזרו. תוך שנתיים שלוש דקות ירד טון הדיבור והם התפזרו
נפלאות הביו🙂

אודליה לזר
הספר אנטומיה רגשית הוא אחד הספרים האהובים עליי❤ תמיד! תמיד! מעלה תובנות שמפילות אסימונים חושף אמת פנימית שלא עולה מהמודע. מציף נקודות שבכלל לא חשבתי עליהם בחיי האישיים וגם בעבודה המקצועית שלי כמטפלת. תודה לך נוגה על הספר המופלא הזה

אורטל שור

ניסים ניסים! הפלולה שהיתה לי בעור נעלמה בעיקבות הסרה בשפכטל דימיוני שעשיתי הבוקר בקבוצה!!!! הלב שלי דופק מהתרגשות והתפעמות מהשיטה💖🙏🙏🙏

ללא שם

ממש לפני כמה דקות הרגשתי שאני לא מסוגלת להכיל את המועקה שהתיישבה לי על החזה והחלטתי שלמרות העייפות והרצון לישון אעשה את הכאב שבאהבה עם כמה אנשים קרובים. תנחשו מה…. המועקה ירדה פלאים, כאילו ירד ממני משא כבד של טונות והתעוררתי. לילה טוב ושפע של ניסים🙏

ללא שם

"היום פעם ראשונה שאבא שלי הפסיק לנחור בזכות בטיפול הביואורגונומי. ממצב של טרקטור ישן כרגע כמו תינוק "

כרמית גליצקי
נטורופתיה ורפואה משלימה

" ביתי  סיפרה שבבדיקת האולטרה-סאונד בשבוע האחרון, ראו שהתינוקת "הפוכה".
למחרת, לאחר טיפול, התקשרה ביתי וסיפרה, שאכן "הרגישה שקורה משהו". מיד בבוקר התברר בבדיקת האולטרה-סאונד שאכן העובר התהפך !

חיה רוזן
מטפלת ביואורגונומי

"הגיעה אישה שביתה בת השנתיים נפלה ומאז הפסיקה ללכת ולדבר בביה"ח אמרו שזה מהבהלה והכל יסתדר אך האמא לא השתכנעה. לאחר 2 טיפולים מרחוק הילדה חזרה ללכת ולדבר!"

אסתר שפר
מטפלת ביואורגונומי

נוגה יקרה, אני לא יודעת אם את זוכרת אבל טיפלת במיה (9) עם השינוי בכתב מאז סופהעולם שלנו….אז אכן יש שינוי, מיה הראתה לי לפני הטיפול שהיה חלש מאוד ועכשיו הכתב נוכח! בנוסף חל שיפור משמעותי חברתית. היא מכניסה הרבה יותר לחייה חברות , כאילו נפתחה יותר.

תודה רבה ❤🧡💚

ליאורה ראובני 

כבר כמעט שבועיים שאני סובלת מכאבי בטן חזקים מאד והייתי כבר פעמיים בבית חולים ולא מצאו כלום. היום גם עשו לי במדיקל אולרסאונד בטן והמומחה שעשה לי את הבדיקה, פרופסור שטראוס, אמר שאין לי כלום ושחבל לעשות MRI.
ביום חמישי התחילה לעשות לי חברה טיפול אורגונומי, ממש קסם ועובדה שהכאב הלך והתפוגג, עד שהלילה יכולתי לישון. עד עכשיו בלילות ובשכיבה במיוחד, היו לי כאבי תופת. אין מאושרת ממני

ברכה מרין בודין

ואוו … הרגשתי בהיי יותר גדול… פחות רעדתי והתרגשתי. אבל היה שם קסם אחר. הייתי יותר אני…דיברתי יותר "אותי" והיה מדהיםםםם, הדגמתי ע.ר על כמה…

התחלתי כי אחת קמה ואמרה מה שאת ודאי שומעת הרבה "אז מה… לא צריך ללמוד רפואה… אני אישית לא מאמינה בזה. למרות שעשית אתמול לחברתי וראיתי שזה עזר לה.. אני סקפטית.את יכולה לטפל במי שתא מאמין? למשל אני?"בבטחון מלא עניתי לה שאני הכי אוהבת לטפל במי שלא מאמין. ☺☺.כאב לה הגב התחתון והיא ביקשה שאדגים….כמה דק אחכ הגברת קמה, מפריעה לי באמצע מתכופפת לרצפה ואומרת לכולם שהיא עם צמרמורות בגוף… לא מאמינה אבל הכאב נעלם."

ריקי עמדי
מטפלת ביואורגונומי

נוגה וחברות יקרות, רוצה לשתף במשהו מדהים, בשבוע האחרון הייתי באיטליה עם קבוצה. נחתנו היום אחהצ בנתב'ג..עומדים ליד המסוע, כל המזוודות הגיעו חוץ מאחת שלנו..כולם אספו והלכו ורק אני וזוג חברים מתעכבים ומחכים, הם אומרים שכבר קרה להם שגנבו להם מזוודות או לא העלו לטיסה או שהגיע אחרי זמן והיו חסרים דברים. בינתיים המסוע נעצר..זהו!
הלכתי הצידה זימנתי את האנרגיה של המזוודה ושאלתי האם היא כאן..כן!! שלמה? כן! גנבו משהו? לא.
זימנתי אותה שתבוא ותרד על בגלגל..פתאום המסוע הופעל שוב ומרחוק מופיעה רק מזוודה אחת – שלנו! ובתוכה כל השופינג שעשינו באיטליה.
החברים השתגעו!!
תודה לבורא עולם ותודה לנוגה השליחה הנאמנה שלו להעביר את הידע הנפלא הזה לעולם.

רחל אליישיב
מטפלת ביואורגונומי

תודה נוגה על החומר המשלים. משתפת לבקשתה של נוגה: יצא לי לטפל במקרה עם כאבים חזקים בחוליות השדרה עקב נפילה. שוטטתי בספר שבכלל לא הביא למערכת השלד או השרירים. בחשש גדול על התוצאה הכוזבת, יצאו שני דברים לגמרי לא קשורים: תקיעות בגרון ופחד גדול מפני כלבים. איך זה קשור למצב?!? המפתיע היה שזה קלע בול לאדם; והציף שני דברים אחד שצריך לפתור בהווה: צורך לומר משהו ואי היכולת להביע בקול אי רצון להמשיך בעבודה הקיימת ולעסוק במשהו שהנשמה מכוונת; והשני-ניקוי טראומה מהעבר, של כלב שהורדם לעד על ידי המטופל, ולפני שהורדם נשך את ידיו בעוצמה. 🙌🌸🙏🏻

תשמעו עשיתי השבוע טיפול בילדה בת חמש שסובלת מבעית עור רצינית דלקתית. דיברתי עם ההורים שלה עכשיו על מה שעלה בטיפול והנחתי אותם לעשות לחישות לילה – מדהים איך כל מה שעלה לי היה מדוייק. 
טראומה מחודש חמישי שישי. פחד מות. לאמא היתה עקיצת דבורה שהסתבכה וחייבה אישפוז ועירוי אנטיביוטיקה 
בלידה עלה פחד מות וקושי להתנתק מהאמא ובאמת היא היתה שלוש שעות תקועה בתעלה ונכנסה למצוקה קשה.
בגיל חמישה חודשים פחד מחיה טורפת. האבא סיפר לי שהיה כלב שתקף אותם כל פעם שעברו ברחוב מסויים והם כל פעם נהבלו מאוד. 
ב"ה כמה זה כלי חזק ומשחרר.

שמרית ברק
מטפלת ביואורגונומי

מטופלים מספרים על החוויות לאחר הטיפול

"קורים לי דברים טובים. מצב הרוח שלי השתפר מאד. בזכות הטיפול אני שמחה ורגועה. אוכלת פחות ואני מרגישה את הסביבה מפרגנת לי."

"יש שיפור בכל התחומים גם אצל הילדה וגם אצל בעלי. הוא פתאום קיבל עסקאות בעבודה ומצב הרוח טוב. הבת התחילה להוציא ציונים גבוהים ויש שיפור חברתי והעיקר יש שיפור שנראה יציב בבריאות שלה"

"המון המון תודה. אני מתחברת לכל שורה בקריאה. אני כבר מרגישה את השינוי מתחיל ואני שלווה ורגועה כפי שלא הייתי שנים. המצב השתפר מאז הטיפולים אצלך גם מבחינת מערכת העיכול וגם לא הצטננתי. המגרנות עדין לא לגמרי עברו אשמח שתצרי קשר. המון תודה לך!"

"במהלך היום הפסיקו הסחרחורות והראייה המטושטשת. פתאום חזרתי לעצמי. אני נפעמת ומרגישה מחוזקת. מודה לך מכל הלב. את פשוט מדהימה!"

"כנראה שהטיפול עבד כבר כי כשחזר בסופשבוע מהצבא היה ילד אחר. היה רגוע כזה. כל השישי שבת, הבטן, שכאבה בחצי שנה האחרונה, כבר לא כאבה, היה ממש נהדר"

"יש קפיצה במערכת היחסים שלנו. כעסים השתחררו. כשהתעוררתי הרגשתי ממש טוב. תדעי שיש שינויים אדירים. "

תגובה של מטופלת לאחר טיפול במחשבות טורדניות ובחרדות

היי כוכבית, 
אני מרגישה שיפור משמעותי. המחשבות עדיין מחשבות אבל ההשפעה שלהן ממש לא כמו שהייתה.
פעם כל מחשבה הייתה מורידה אותי לקרשים,מכניסה לחרדות,מוציאה אותי מתפקוד בעבודה ובבית והיו עשרות כאלה ביום.
היום כאילו למחשבות אין את ההשפעה הזאת עליי. 
אני חושבת אותן אבל הן כאילו עוברות לידי.
בלי עין הרע, הטיפול ממש הרים אותי. חזר לי החשק לעושת דברים, האנרגיות והכח חזרו לי.
המחשבות ממש הפכו אותי לסמרטוט מהבוקר עד הלילה. 
ברוך ה' המצב הרבה הרבה יותר טוב.
טפו טפו חמסה חסמה 🙂

בוגרי המכללה מספרים

הנרי ורוחלה גרטי 
בגמלאות

יש חיים בגימלאות! הנרי ורוחלה גרטי יצאו לחיים חדשים עם הביואורגונומי

שירה נעמן מזוז
אחות

פתאום התחלתי לעפעף, נעשיתי נמרצת, קלילה וממוקדת –  יש תוצאות בטיפול.

הילה עדנה אגליהו

על החיים לפני הביואורגונומי ואחרי

ענת חדד 

התבוננות לתוך עצמי, קיבלתי הבנה איך לעזור לעצמי ולאחרים, גם בלי שיגידו במילים.
הבנתי שאני במקום הנכון…

בט לונדנר
ציפי עבאדי

לאה שרוביץ

ד"ר דורית גד

יהודית ברלחיס

2 מחשבות על “סיפורי הצלחה

כתוב/כתבי תגובה

דילוג לתוכן