כל מה שרצית לדעת על ביואורגונומי

הבסיס לטיפול בשיטת הביואורגונומי הוא ההבנה, כי רוב הבעיות שאנו חווים, בין אם פיזיות ובין אם נפשיות, נוצרות בגופים האנרגטיים שמקיפים אותנו, ומשם מחלחלות אל הגוף הפיזי ומתבטאות כמחלות פיזיות או כבעיות נפשיות.

כך שהביו-אורגונומי היא שיטת טיפול אנרגטית המתבססת על אנרגיית החיים המכונה “אורגון” (ביו=חיים; אורגונומי=אורגון).
על-פי הביו-אורגונומי הבריאות מתאפשרת כשאנרגיית החיים, אנרגיית האורגון, מגיעה אל האדם, אל האיברים השונים שלו ואל כל תא ותא בגופו.

אנרגיית האורגון היא אנרגיה המצויה ביקום, באטמוספירה ובכל מקום בו יש חיים.

אדם ללא שדות אנרגיה
אדם עם שדות אנרגיה

למה זה דומה?

 אם ניקח כדוגמה שעון, לפני שהוא נוצר בחומר, הוא נוצר במחשבה של מישהו. מישהו תכנן כיצד הוא יראה, כיצד הוא יעבוד, עוד לפני שהתחילו לייצר אותו. האנרגיה של השעון הייתה קיימת לפני שהוא היה קיים באופן מוחשי בעולם. כך גם מחלה או רגש כלשהו.

האנרגיה קיימת בגוף האדם ונמצאת בכל הרמות – החל מהגוף הפיזי בכללותו, דרך האיברים ומערכות הגוף ועד לרמת התא הבודד.
במצב בריא, האנרגיה מאוזנת וזורמת.

מה מאפשר הביואורגונומי?

כלי אבחוני וטיפולי:

בבעיות פיזיות ונפשיות שונות
טיפול ב: מיחושים, כאבים פיסיים ונפשיים, דלקות, גידולים, מצבי רוח , דיכאון ושאר “חולות” אינם חייבים להיות גזירת גורל. בידייך הכוח לרפא אותך ואת הסובבים אותך.

כלי לקבלת החלטות

יועץ סתרים לכל תחום
לביו-אורגונומיסט יש "יועץ סתרים" שהוא תגובת העפעוף, באמצעותו הוא יכול להתייעץ כמעט בכל תחום .
באמצעות הביו-אורגונומי ניתן לקבל תשובות של כן / לא / אולי.

כלי להעצמה אישית

אפשרות לשנות את תפיסת המציאות
הביו-אורגונומי נותן לכל אדם אפשרות לשנות את המציאות שלו באופן מיידי בכל רגע נתון תוך טיפול עצמי.

כלי לתפילה ובקשות

בקשות אנרגטיות לכל דבר ועניין בחיים
הביו-אורגונומי הוא כלי למגנוט בקשות אנרגטיות בכל תחומי החיים.

מה קורה כשהאיזון מופר?

ממש כמו שתיל – השאיפה שלו לצמוח ולגדול, אך הוא תלוי בחומרים המזינים אותו. אם יקבל מעט מדי מים/דשן/אור או שיקבל יותר מדי מהם, ייאבד השתיל את החיוּת שלו ויחלה. כך שכל מחלה או אתגר רגשי מגיעים משני מצבים –

 • חוסר אנרגיה – איבר או אזור בגוף שחסרה לו אנרגיה, באופן חלקי או שלם.
 • עודף אנרגיה – אנרגיה התקועה באיבר או באזור מסוים בגוף, אינה זורמת וגורמת לחסימה.

הביו-אורגונומי משקם את הגוף האנרגטי, ולא את הגוף הפיזי או את הרגשות שלנו. הגוף האנרגטי הוא זה שמשקם את הגוף הפיזי או את הגוף הרגשי. אפשר לראות אותנו, הביואורגונומיסטים, כשרברבים שפותחים סתימות ומאפשרים את הזרימה האחראית לבריאות האדם.

מהם הגורמים לחסימות אנרגטיות?

ובכן, מיליון דברים. טראומות, פחדים, מצוקות, בהלה, מתח, כעס. למעשה, כל אירוע שאנו חווים, משאיר את החותם שלו בגוף האנרגטי שלנו. חלק מהאירועים האלו יכול לגרום באופן מיידי או עם השנים לחסימה אנרגטית, אשר משפיעה על תחומים רבים בחיים.

מרבית שיטות הטיפול מזהות את הקשר בין אירועים שחווינו בעבר לבין מחלות או דפוסי התנהגות שאינם משרתים אותנו.

הייחוד של הביואורגונומי – הוא מאפשר לנו להגיע לנקודת המקור הראשונית שאחראית לחוסר האיזון: הנקודה בה נוצרה הטראומה וממנה קיבל הגוף בפעם הראשונה את הקוד לפעול בחוסר איזון.

אנחנו יכולים להגיע לאותה נקודה, בין אם המטופל מודע אליה או שאינו מודע אליה.

האבחון בביו-אורגונומי והטיפול בו מתבצע על הגוף האנרגטי של האדם ללא מגע אלא על-ידי חישת אנרגיה בטכניקה פשוטה – טכניקת העפעוף.

טכניקת העפעוף היא כושר טכני הקיים בכל אחד ואחת מאיתנו. אין צורך בכישרון מיוחד או בידע מוקדם. לכן כל אחד יכול ללמוד את העפעוף, וכל אדם יכול ללמוד את שיטת הטיפול, גם אם אין לו רקע מתחום האנרגיה או מתחום הרפואה.

מקור הביואוגונומי

הביו-אורגונומי נוצר על-ידי רפי רוזן ז”ל בשנות ה-80 של המאה הקודמת. הביו-אורגונומי התפתח משיטת טיפול המכונה ביואנרגיה. ברגע שרפי גילה את “החוש השביעי”, את היכולת לזהות מצב אנרגטי של אדם ולמעשה של כל דבר ביקום, באמצעות תגובת העפעפיים, יצר שיטת טיפול חדשה המטפלת בגוף האנרגטי של האדם ללא מגע פיזי.

 

נוגי גזית, מייסדת המכללה לביו-אורגונומי, פיתחה ושכללה את שיטתו של רפי רוזן, ויצקה דרכי טיפול חדשות המותאמות לאנרגיה העכשווית על פני כדור הארץ.

מעניין לציין כי היכולת לאבחן באמצעות העפעפיים מוזכרת כבר במקורות -בספר תהילים פרק י”א פסוק ד’:
“ה’ בהיכל קודשו, ה’ בשמים כיסאו, עיניו יחזו, עפעפיו יבחנו בני אדם”.

אבחון באמצעות הביו-אורגונומי

הביו-אורגונומי מאפשר למטפל “לראות” את מה שמעבר למציאות אותה רואים בעיניים, לראות את המציאות האנרגטית של גוף האדם ללא אמצעים פולשניים, מצב עסק כלשהו, מצב חשבון בנק, מצב  מערכת יחסים ועוד.

מה שאנו רואים בעיניים שלנו כמוצק, הוא אנרגיה בתדר נמוך, המחזירה גלי אור בספקטרום צבעי הקשת.

הגוף שאנו רואים, הוא רק חלק מהגוף ה”אמיתי” שלנו. לגוף יש רבדים נוספים אנרגטיים (ישנן מצלמות קיריליות המצלמות את ההילה של האדם, שיכולות לצלם את הרבדים האנרגטיים). באמצעות ביו-אורגונומי אנחנו “רואים” את המציאות האנרגטית באמצעות תגובת העפעפיים.

קבוצות תרגול ביואורגונומי

הטיפול הביו-אורגונומי

הייחודיות של הביו-אורגונומי ואחד מיתרונותיו המרכזיים הוא שהאבחון והריפוי אינם מצריכים את נוכחות המטופל ליד המטפל. כלומר, הטיפול יכול להיעשות מרחוק. למעשה המטפל מזמן את הגוף האנרגטי של המטופל (שהוא העתק מדויק של הגוף הפיזי), מאבחן את הבעיות ומטפל בהן. המטפל משקם את גופי ההילה של האדם והם משפיעים על הגוף הפיזי שלו, לעיתים בתוך שניות. ממש כמו שצמח קמל מתאושש אחרי שמשקים אותו.  

במה הביו-אורגונומי מטפל?

הביו-אורגונומי מטפל במחלות וכאבים שונים –  לפי הביו-אורגונומי מחלות קיימות כי לאיבר או לתא ‘אין שדות אנרגיה בכמות הנחוצה לו’ כלומר גוף ההילה האנרגטי שלו חסום, אנרגיית האורגון לא מגיעה אליו במידה מספקת. הטיפול הביו-אורגונומי פותח את החסימה, מחזיר לגוף את פוטנציאל הריפוי שלו, וכך נפתח ערוץ לקיומו של ריפוי ספונטני.

מה גורם לגוף לחלות?

לפי הביו-אורגונומי הגורמים לחסימה אנרגטית באיבר הם פציעות באיבר, פציעות במעברי אנרגיה אל האיבר המכונות “נקודות פתיחה”, פחדים תת מודעים המשפיעים על האדם ועל האיבר החולה, אירועים שונים שהאדם עבר שנמצאים בזיכרון התאי של האיבר, והפרעות אנרגטיות שהן טפילים אנרגטיים היונקים אנרגיה מהאיבר ומותירים אותו “מרוקן” מאנרגיית האורגון.

כיצד מתבצע הטיפול?

אחרי שהמטפל קיבל אינפורמציה על המטופל, כלומר המטפל עפעף ובחן את הגוף האנרגטי של המטופל על איבריו השונים, ומצא את החסימות האנרגטיות בגוף הפוגעות בתפקודו, הוא נותן הוראה טיפולית שתפקידה לפתוח את חסימות האנרגיה ולהחזיר לאיבר את האנרגיה החסרה. טיפול ביואורגונומי מסתיים כשזרימת האנרגיה לגוף ולאיבר או לכל אובייקט מטופל תקינה והגוף/ האיבר/ אובייקט אחר פתוח ב-100%. במידה והמטפל מצא שזרימת האנרגיה לאיבר אינה תקינה, הוא יחפש גורמים נוספים שעלולים ליצור את החסימה, והוא יטפל בהם עד לקבלת 100% של זרימת אנרגיה לאובייקט המטופל.

אם האירועים שגרמו לחסימת זרימת האנרגיה לאיבר קרו בעבר כיצד מטפלים בהם?

בביו-אורגונומי אין מושג של זמן עבר, העבר הוא כאן ועכשיו ומשפיע על ההווה. כדי להסיר חסימה שנוצרה בעבר אנו מזמנים את הגוף האנרגטי של המטופל מזמן החסימה בעבר ומטפלים בו. אין בעיה לעשות זאת, היות ומדובר בגוף אנרגטי. כמו שיש לנו את היכולת לזמן את הגוף האנרגטי מכל מקום, יש לנו את היכולת להזמין את הגוף האנרגטי מכל זמן, להעניק לו טיפול ולשחרר את החסימה מהזמן שבו היא נוצרה.

מה לומדים בקורס?

 • לומדים לעפעף ומתרגלים את העפעוף כדי שיהפוך לשפה טיפולית.
 • לומדים לראות את המציאות שמעבר לספקטרום הראייה, זאת שמעצבת את המציאות שאנו רואים.
 • לומדים לטפל בעזרת הביו-אורגונומי וארגז הכלים המגוון שלו.
 • לומדים למגנט בקשות ומשאלות.
 • מטפלים במחלות גופניות שונות ובמצבים נפשיים.
 • מטפלים במערכות יחסים בין אנשים, בזוגיות, בקשרים משפחתיים ועוד.
 • מטפלים באירגונים, בעסקים, בחברות [מרחיבים את כלי הטיפול לתחומים שהם מעבר לגוף האדם].
 • עוברים תהליכים מעצימים המאפשרים לראות את האדם כבועה של אנרגיה וכיצד הנפש שלו משתקפת בגוף.

  את החלק הראשון של הקורס מלווה ספר:  ביו-אורגונומי – יסודות וטיפולים

  את החלק השני של הקורס מלוות שתי חוברות:

 1. חוברת גופים אנרגטיים, צ’אקרות ומרידיאנים.
 2. חוברת ערכה למטפל ההוליסטי ובה כלים אנרגטיים לטיפול הוליסטי.

מיני קורס ביואורגונומי מתנה!

להחלים ממחלות, לרפא מכאובים, לאחות את הלב
 ולהכניס קלילות, פשטות והנאה לחיינו.
תארי לעצמך שאת כל זה תוכלי לחולל בעצמך,
 עבורך, עבור המשפחה שלך או עבור מטופלים.

מיני קורס ביואורגונומי מתנה

להחלים ממחלות, לרפא מכאובים, לאחות את הלב
 ולהכניס קלילות,פשטות והנאה לחיינו.
תארי לעצמך שאת כל זה תוכלי לחולל בעצמך,
 עבורך, עבור המשפחה שלך או עבור מטופלים.

מלאי את הפרטים וקבלי במתנה מיני קורס אינטרנטי