מסלול ההכשרה

שלב א'- יסודות הביו-אורגונומי

בקורס תלמדו את יסודות הביו-אורגונומי: כיצד לאבחן את עצמכם ואחרים ולהבין מאיפה נובע הקושי; כיצד לטפל בקשיים, בין אם רגשיים או פיזיים, באמצעות הזרמת אנרגיה לגורם המביא את הקושי (ממש כמו גנן המשקה פרחים ומשיב להם חיות); כיצד לשחרר חסימות, המונעות זרימת אנרגיה ומרחיקות מאתנו – בריאות, הגשמה, שמחה ושפע.

קורס ביואורגונומי שלב ב'-
הטיפול הביו-אורגונומי ההוליסטי

המשך לקורס היסודות, בו תמשיכו את ההתפתחות האישית והרוחנית שלכם, תרחיבו ותתרגלו לעומק את כלי הביואורגונומי.
אם בשלב א’ למדתם להשתמש בכלי, כמו אומן המנגן בפסנתר, בשלב ב’ תהפכו לוירטואוזים – היודעים “לשחק” עם הכלי, ליצור יצירות חדשניות ולהביא אותו למחוזות חדשים. בסיום שלב זה הסטודנט יקבל תעודת השתתפות בקורס ביו-אורגונומי הוליסטי.

שלב ג' - ריפוי הילד שבי

ריפוי פנימי למטפל על מנת לעזור לו לטפל באחרים. בכדי להעניק טיפול יעיל, אפקטיבי, אובייקטיבי עלינו לטפל בעצמינו, לגלות בקורס נקודות עיוורות בחיים המכתיבות את אופן התנהלותנו, את הדרך בה אנו רואים את המטופלים שלנו ואת הסובבים אותנו. הקורס נועד לשחרר דפוסים לא מודעים בחיי המטפל / האדם שיש להם השפעות אל דרך הטיפול שלו ומשדרגים את יכולות הטיפול שלו באחרים מתוך המקום האישי שהוא חווה בקורס עצמו. כל אחד זקוק בדרך זו או אחרת לריפוי הילד שבו בסיום 2 הימים הסטודנט יקבל תעודת השתתפות בקורס ריפוי הילד שבי.

קורסי התמחות לבחירה

בכדי לקבל תעודת מאסטר בביו-אורגונומי, יש ללמוד קורס התמחות נוסף, בסיום לימוד הקורס, הסטודנט יקבל תעודת השתתפות בקורס ההתמחות.

קורסי ההתמחות לבחירה:

1.       אנטומיה רגשית – פתוח לבוגרי שלב א’

2.       ביונומרולוגי – פתוח לבוגרי שלב א’

3.       מערכת השלד – פתוח לבוגרי שלב ב’

4.       מערכת הרבייה – פתוח לבוגרי שלב ב’

5.       ביואסטרונומי – פתוח לבוגרי שלב ב’

6.    ביועסקים  – פתוח לבוגרי שלב ב’
7.      מערכות יחסים פתוח לבוגרי  שלב ב’

הגעת ליעד - מטפל ביו-אורגונומי הוליסטי

בכדי להגיע ליעד, עליך להגיש:
חמישה דו”חות טיפול:
שלושה דו”חות על פי הערכה למטפל ההוליסטי
דו”ח על פי ספר ריפוי הילד שבי
דו”ח על פי ספר ההתמחות שבחרת להתעמק בו

הגשת עבודת גמר:
עבודת הגמר הינה הליך טיפול ביו-אורגונומי הוליסטי במחלה שמעניינת אותך.
הנחיות להכנת עבודת גמר, ועבודות גמר של מטפלים בכירים בביו-אורגונומי
נמצאות באתר המכללה, בחלון עבור תלמידי המכללה, קישור כאן >>>

הביו-אורגונומיסט

מה תקבל כביו-אורגונומיסט (מטפל בביו-אורגונומי)?

כלי עוצמתי לכל תחומי חיים
שייכות לקהילה גדלה ומתעצמת
הכרת היכולת האישית שלי לריפוי
תמיכה מלאה לאורך כל שלבי ההתפתחות

להיות ביו-אורגונומיסט (כלומר מטפל בביו-אורגונומי) זה...

  • להסתובב עם “יועץ סתרים” בכיס, לדעת בכל רגע מה נכון לעשות ואיך לטפל במצבים מורכבים. 
  • להפוך להיות עוד  יותר משמעותי עבור חברים ומשפחה, להיות זה שתמיד פונים אליו כשמשהו כואב וחולה (נפשית ופיזית),
  • זה להסתובב בעולם עם פרספקטיבה רחבה, שמאפשרת לך להתעלות מעל האמוציות והרגשות, ובעיקר את הביטחון – שיש לך את היכולת להתמודד עם כל קושי שיגיע.
  • זה להבין לעומק שכל דבר בחיים האלו – מחפצים דוממים, דרך אנשים ועד מערכות יחסים – הוא אנרגיה, ולכן יש לך יכולת לטפל בו.
  • זה להיות חלק ממשפחה של ביואורגונומיסטים, שיש להם שפה משותפת, אהבה משותפת והמון ידע ותמיכה לחלוק זה עם זה!

להיות ביו-אורגונומיסט זה הרבה יותר מלהחזיק ביכולות ריפוי, והיופי הוא שכל אחד יכול.

ביו-אורגונומיסטים מספרים

טל אמיר טרי
ייעוץ אישי הוליסטי

הגעתי לביואורגונומי דרך דודה של אשתי, אחרי שראיתי אותה מטפלת ומעלימה כאבים לאח שלה, כבדרך אגב, תוך מספר דקות. אחרי ששוחחנו וקראתי קצת, התקשרתי לנוגי ומיד ידעתי שאת זה חיפשתי. 
הקורס עצמו היה מרתק והחיבור היה מיידי עבורי. ההסברים, הדוגמאות החיות מהשיעור והשימוש המידי, הפך את הביואורגונומי עבורי לכלי שנמצא בשימוש יומיומי.

זה באמת כבר כל כך חלק ממני, שאין יום שאני לא משתמש בו אם בקבלת תשובות לשאלות של “כן” ו “לא”, אם בקבלת מידע על מטופלים וגילאי הטראומות והפחדים המשמעותיים בחיים, או בטיפול בי, בבני משפחתי או במטופלים.

למשל, המוח של התינוקות והילדים פתוח לראות ממדים אחרים ויישויות שעלולות להיות מפחידות. הילד שלי בן ה 3, לפני שנרדם, יכול לתאר ממש דמות שנמצאת מולו, לפרטי פרטים ומה היא עושה ושזה מפחיד אותו, אז אני פשוט מעפעף ומשחרר הפרעות אנרגטיות מהחדר ואז שואל, האם הוא נעלם? התשובה תמיד חיובית וכאמור, ילדים לא משקרים..

הביו פשוט עזר לי להתחבר לעצמי ומשמש לי כלי לעזרה, במיוחד כשהמוח תערב יותר מדי ולכן אני מאד ממליץ לכל אדם להתנסות בטיפול או ישר בלימודים.

אורלי ניצן
מטפלת ביואורגונומי

אני מטפלת ומתרגלת ביואורגונומי, נומרולוגית אסטרולוגית ועוד. שנים רבות אני עוסקת באיתור ותפעול אנרגיה באדם ובסביבתו. התמחיתי בכלים סיניים עתיקים. אני מטפלת בעיקר מרחוק. תארו לכם לקבל טיפול בלי לצאת מהבית. זה גם מאפשר לי להתחבר יותר לתקשור ולהשתמש במגוון הכלים שלי.

לאחר האבחון-טיפול אני משתפת את המטופלת. השיתוף הזה מאפשר לי להזכיר למטופלת מי היא, מעבר לאתגר המבקר כרגע. (הרי ניתחתי את תאריך הלידה).  התשוקה שלי היא להחזיר לאנשים את האמונה ביכולת המולדת של שלהם ושל גופם.  תשוקה נוספת היא שיצטרפו בעצמם ללימודי ביואורגונומי.

אני גם מתרגלת באהבה בוגרי קורסים של נוגי. המפגש שלי עם הביואורגונומי שינה את ההתייחסות שלי לחיים בכלל. הכל נעשה יותר פשוט. אני נפעמת כל פעם מחדש לשמוע לעתים קרובות ממטופלי שקשיים, כאבים ומצוקות נעלמים באופן פתאומי או בהדרגה, ככל שמשתחררות החסימות.

אסתר שפר
מטפלת ביואורגונומי

ההשכלה שלי: תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית, הנחית הורים, NLP, EFT, העבודה של ביירון קטי, המסע , הדיאלוג הפנימי, אקסס בארס ועוד.

למדתי שנתיים בקורס מסויים שעסק בפסיכולוגיה ורפואה סינית, חיפשתי קורס שיעשה אינטגרציה של התכנים שכבר היו ידועים לי ויעשיר אותי בידע נוסף ומשנה חיים, התשוקה שלי לטפל באנשים דחפה אותי ללמוד עוד ועוד. מתוך סקרנות חיפשתי באינטרנט מי עוד עוסק בתחום וכשראיתי את הסרטונים של נוגי נדלקתי והרגשתי שאני חייבת לראותה בחי, הגעתי לערב מבוא לביואורגונומי וכל כך התרשמתי מהרצינות מהתכנים ומיד נרשמתי לקורס למרות שתקציבית לא יכולתי לעמוד בזה, אך המכללה באה לקראתי ואפשרה לי לשלם בתשלומים נוחים לשביעות רצוני.

הלמידה בקורס הייתה חווייתית למידה ותרגול, חומר מעניין מוגש בצורה מסודרת ומאורגנת עם אפשרות לעשות את הקורס שנית ללא תשלום נוסף.

למרות כל מה שלמדתי עדיין לא הרגשתי בטחון עצמי לטפל מחוץ למסגרת עבודתי בשירות הציבורי (הוסטל המפוקח על-ידי משרד הבריאות -סל שיקום) -דהיינו בקליניקה עצמאית. לאחר שעברתי בעצמי טיפולי ביואורגונומי גם בקורס וגם על-ידי מטפלת מוסמכת שיפרתי פלאים את מצבי הבריאותי שהיה לפני כן מאד לא פשוט, התהלכתי עם מקל הליכה (לאחר תאונת דרכים קשה בילדותי) והתקשיתי לעשות מספר פסיעות. לאחר הטיפול הורדתי את המקל, ירדתי מעל 25 ק”ג במשקלי, נעלמה בעיית המעיים ממנה סבלתי ומצב רוחי השתפר פלאים. ואני הרבה יותר נינוחה ושמחה.

כיום אני מנהלת קליניקה לטיפולי ביו-אורגונומי בשילוב שיטות נוספות לפי צרכי המטופלות, חזר אלי הביטחון העצמי, יש לי משנה סדורה ואני רואה תוצאות בשטח. אני יותר משוחררת ובעלת בטחון עצמי.

 

דוגמא מהקליניקה

הגיעה אישה שביתה בת השנתיים נפלה ומאז הפסיקה ללכת ולדבר בבית חולים אמרו שזה מהבהלה והכל יסתדר אך האמא לא השתכנעה. לאחר שני טיפולים מרחוק (האמא הגיעה ללא הילדה) הילדה חזרה ללכת ולדבר. האמא שסבלה מחרדה, ומחשד למחלת גרייבס המשיכה בטיפול הביואורגונומי וכל הסימפטומים שלה נעלמו כלא היו.

בואו ללמוד איתנו

מיני קורס ביואורגונומי מתנה!

להחלים ממחלות, לרפא מכאובים, לאחות את הלב
 ולהכניס קלילות, פשטות והנאה לחיינו.
תארי לעצמך שאת כל זה תוכלי לחולל בעצמך,
 עבורך, עבור המשפחה שלך או עבור מטופלים.

מיני קורס ביואורגונומי מתנה

להחלים ממחלות, לרפא מכאובים, לאחות את הלב
 ולהכניס קלילות,פשטות והנאה לחיינו.
תארי לעצמך שאת כל זה תוכלי לחולל בעצמך,
 עבורך, עבור המשפחה שלך או עבור מטופלים.

מלאי את הפרטים וקבלי במתנה מיני קורס אינטרנטי