אסתר שפר

אסתר שפר
מטפלת ביואורגונומי

איך הגעת ללימוד התחום הביואורגונומי?
יש לי קליניקה בבני ברק לטיפולים נפשיים קליניים ולטיפול בבעיות גוף-נפש. אני מטפלת בבעיות רגשיות ומשחררת חסימות וכאבים בגב, ברגלים ועוד, ומטפלת במחלות כרוניות כמו עצירות, לחץ דם, סכרת ועוד. למרות שאני מטפלת כבר 20 שנה, עם תואר שני בלימודי עו"ס קלינית (M.S.W), פסיכולוגיה ורפואה סינית, NLP, ועוד, ועדיין הרגשתי שמשהו חסר.
ידעתי שאני צריכה כלי נוסף כדי לאבחן את המטופלים גם במישור הרוחני-רגשי, לזהות תקיעויות ולתת מענה שלם ומדויק יותר.
הביואורגונומי מאפשר לי להעניק מענה עוצמתי, לאבחן במדויק את החסימות והכאבים הרגשיים והגופניים ולפתור אותם.
במהלך השנים פיתחתי את שיטת EST שהיא שילוב של טיפול ביואורגונומי, עם הטיפול הנפשי-רגשי-רוחני והרפואה הסינית.

למה הגעת ללימודי ביואורגונומי?
ראשית, קראתי על הביואורגונומי באינטרנט והגעתי לערב מבוא. כ"כ התרשמתי מהרצינות ומהתכנים ומיד נרשמתי לקורס, למרות שבאותה תקופה – לא יכולתי לעמוד בזה תקציבית ,אך המכללה באה לקראתי בנושא.
מצאתי קורס שעשה אינטגרציה של התכנים שכבר היו ידועים לי והעשיר אותי בידע נוסף ומשנה חיים. עד כה התשוקה שלי לטפל באנשים דחפה אותי ללמוד הרבה קורסים:
תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, הנחיית הוריםNLP, EFT, , שיטת העבודה של ביירון קטי, שיטת המסע, הדיאלוג הפנימי, טיפול באקסס בארס ועוד. הביואורגונומי השלים את הידע שלי ועשה פלאים בחיי ובחיי המטופלים שלי.

מה שינה הביואורגונומי בחייך?
לאחר שעברתי בעצמי טיפולי ביואורגונומי גם בקורס וגם ע"י מטפלת מוסמכת, שיפרתי פלאים את מצבי הבריאותי שהיה לפני כן מאד לא פשוט. התהלכתי עם מקל הליכה (לאחר תאונת דרכים קשה בילדותי) והתקשיתי לעשות מספר פסיעות. לאחר הטיפול הורדתי את המקל, ירדתי מעל 25 ק"ג במשקלי נעלמה בעייית המעיים ממנה סבלתי ומצב רוחי השתפר פלאים. ואני הרבה יותר נינוחה ושמחה!

מה היה חסר בחיים שלך ורצית להשיג באמצעות הביואורגונומי?
בעיות בריאות שפגעו לי בשמחת חיים והקשו עלי את התפקוד בחיי היומיום.

מהי חווית הלמידה בקורס?
הלמידה הייתה חווייתית מבחינת למידה ותרגול, החומר מעניין ומוגש בצורה מסודרת ומאורגנת, עם אפשרות לעשות את הקורס שנית ללא תשלום נוסף.

מה השגת כתוצאה מהקורס בחייך?
השיפור במצבי הבריאותי סייע לי גם לפרוץ מבחינה מקצועית. כיום אני משלבת בקליניקה טיפולי ביואורגונומי עם שיטות נוספות לפי צרכי המטופלות. יש לי משנה סדורה ואני רואה תוצאות בשטח.

איך נראים החיים לפני ואחרי?
אני מרגישה יותר טוב, משוחררת ואנרגטית יותר, ואני רואה את השינוי גם אצל לקוחותיי.

דוגמה לטיפול בקליניקה
הגיעה אישה שבתה בת השנתיים נפלה ומאז הפסיקה ללכת ולדבר. בביה"ח אמרו שזה מהבהלה והכל יסתדר, אך האמא לא השתכנעה.
לאחר 2 טיפולים מרחוק (האמא הגיעה ללא הילדה) הילדה חזרה ללכת ולדבר, והאמא שבעצמה סבלה מחרדה ומחשד למחלת גרייבס – המשיכה לטפל וכל הסימפטומים שלה נעלמו כלא היו – בעקבות מספר טיפולים בודדים!

מכתבי תודה ממטופלים

דילוג לתוכן