תפריט

דפנה קלומק

דפנה קלומק

מטפלת ביואורגונומי ומנחה קבוצות

מטפלת ברפואה הוליסטית למעלה מ 30 שנים, מטפלת ומתרגלת קבוצת ביואורגונומי במושב אורות בדרום, משלבת את התבלין המופלא והמיוחד של הביו בטפולים נוספים כמו ב.ס.ט ,אוסטאופתיה ודמיון מודרך .

מידי שבועיים אנחנו מתאספים לתרגול משותף, לומדים על מערכות הגוף, שואלים ומטפלים באהבה , חוויה נפלאה ומרתקת.

מידי יום מגיעים אלי טלפונים דפנה מה עושים ש… הבן שלי נפל… אני כורעת ללדת… אימא שלי מרגישה… בן הזוג פורח וכואב בבית חולים..

סיפורי מטופלים

לפני כשבוע מ. בת 26 ישבה על ידי והתלוננה על כאבים בשוקיים מקדימה והרופא חושד בשברי מאמץ.

לאחר שקבלתי רשות אמרתי לה שאין שברי מאמץ זו בעיה שמתבטאת ברקמות החיבור וראיתי שמרידיאן הקיבה עובר שם. עלה קושי במחויבות  בקשר עם בן הזוג ובעיות עיכול לאורך כול החיים..

מכאן זה רץ לחיבור במשפחה- מה קרה שהיית תינוקת? אימא העדיפה את אבא עליך… קראתי לאימא שלה שנחרדה משאלתי, אך מיד קפץ לה שהתינוקת הייתה בת 3 חדשים, הרופא המליץ לה על גלולות שלא יזיקו להנקה וכבר למחרת החלב יבש!! התינוקת פיתחה אלרגיה לכול תחליפי החלב, היה קושי רב להאכיל אותה ומאז העיכול שלה בעייתי.

שהאם יצאה, עשינו דמיון מודרך לתינוקת בת השלושה חדשים שחשה בבגידה, מוות פחד גדול ניתוק… היא הופתעה כי יחסיה עם אימה חזקים וטובים.

ההבנה והקישור בין האירועים הביאה להקלה והיום לאחר כמה ימים יש שיפור משמעותי בכאבי הרגליים ובכאבי הבטן.

הביואורגונומי הוא תבלין רב עצמה ומאד משמעותי, יש לנו תיק עזרה ראשונה שהולך אתנו לכול מקום ובכול רגע. אני מאמינה שבחירתנו בשמחה אור ואהבה מביאים לריפוי וצמיחה

אם לילדה מאומצת בת שנתיים: "את זוכרת שהתקשרתי אליך כולי חרדה כשקבלתי טלפון מהמעון של ביתי, נאמר לי שהיא נושכת כבר הרבה זמן והם רוצים להביא פסיכולוגית ילדים לצפות בה. נלחצתי , עולמי קרס, מאחר שמדובר בילדה מאומצת ופחדתי שיתייגו אותה. התקשרתי ובאנו במהרה.. טפלת במסירות וסבלנות , אני רוצה לומר לך שבתי כבר לא נושכת , מדהים לחוות איך בטפול אחד חשים בשינוי משמעותי. כמה רווחה ובטחון זה נוסך בי כאימא מאמצת, תודה ענקית על מי שאת עבורנו".

חברתי הביאה לי הזמנה לחתונה של בנה, היא ספרה שכלתה בהריון, שבוע 10 ומקיאה ללא יכולת לצאת מהבית.

כמובן שמיד התחלתי לעפעף ולטפל מרחוק, למחרת קבלתי דווח על הקלה ובקשה להמשך טיפול. הפעם נפגשנו בסקייפ , דנה לא יכלה לשאת כול ריח, היא הקיאה עד התייבשות ואינפוזיה בבי"ח.

שבדקתי את מקומה של דנה במשפחה מסתבר שלפניה הייתה הפלה ואח לפני זה נהרג.

עד שאחיה נהרג, היה לה מחזור סדיר ומאז, מחזור קשה עד היום.

טפלנו בכאב שבאהבה עם אחיה, סליחה שליחה, קבלנו ממנו ברכה…צלקת בצקת משני המקרים, קשר לאימא וסבתא שהיו להן הפלות, צלקת שזוכרת.

ניקוי פחדים, מרידיאן מערכת הלב, איבוד עוברים בגלגול אחר.. כאב באהבה עם העובר, פחדים של העובר..

חל שיפור במצבה של דנה הבחילות עכשיו התרכזו בשעות אחר הצהרים בלבד בשעות 5-6

טפלנו ובדקנו מה היה בשעות אלו , זו הייתה השעה שההודעה על אחיה שנהרג הגיעה וזו השעה שהיא חוזרת מהעבודה ועכשיו היא לא הולכת וחשה חסרת יעילות ופוחדת להפסיד את העבודה..ניקינו פחדים.. טיפלנו שוב בקשר עם האח  ועם אימא, עלו פחדים על העתיד , הפחד לאבד, פחד מהחתונה..

טפול והתמרה עם הבחילות, מפת רגשות, כאב שבאהבה עם המחשבות והרגשות, עם בן הזוג, הורים. טפול בחסר מינרלים ואיזון הגוף.

מחשבות חדשות, הליכה, שחייה, חזרה לעבודה..

נפגשנו בחתונה- דנה הרגישה נפלא, הרגישות לריחות מינימלית, היא רקדה והייתה מאושרת ואני עפעפתי .. והתרגשתי לראותה.

השבוע צלצלתי לשמוע לשלומה, היא ענתה לי מרומא " אני בנסיעת עבודה הכול נפלא והעובר מרגיש מצוין.."

דילוג לתוכן